Blackjack zdarma
 
Blackjack zdarma - Zahrajte si velice oblíbenou karetní hru blackjack online zcela zdarma. Vyzkoušejte si vaše dovednosti v blackjack, bez nutnosti opravdových peněz.
Herní strategie blackjack
 
Herní strategie blackjack - Popíšeme si základní herní strategie, pro oblíbenou karetní hru blackjack. Naučte se taktizovat a vyhrávejte nad protihráči.
Pravidla hry blackjack
 
Pravidla hry blackjack - Přinášíme vám kompletní pravidla velmi oblíbené hazardní hry blackjack. Naučte se pravidla a herní strategie a začněte se bavit s blackjackem na plné obrátky.

Blackjack, nebo také black jack je jedna z nejoblíbenějších karetních her provozovaných v kamenných kasinech nebo online casinech.

Oblíbenost této hry je dána především tím, že není, jako většina hazardních her, založena pouze na náhodě ale umožňuje pomocí různých herních strategií zvýšit pravděpodobnost výhry. Velké publicitě se těší především metoda, tzv. počítání karet, kdy se hráč pokouší "zapamatovat" tažené karty. Blackjack se hraje s "žolíkovými" kartami. Předchůdcem blackjacku je Francouzská karetní hra "vingtetun", lidově "dvacet jedna", která se objevila ve francouzských casinech kolem roku 1700. Varianta této hry, téměř totožná po stránce pravidel (liší se vlastně pouze v terminologii a způsobu počítání), ale hraná s mariášovými kartami, se v českých zemích často hrála a hraje pod názvem jednadvacet či oko bere.

Pokud budete dobře ovládat pravidla blackjacku  a naučíte se účinné herní strategie, bude výhoda casina absolutně minimální. Přímé zhodnocení vašeho vkladu pak záleží především na vašich schopnostech a správných rozhodnutích. Blackjack často hrají zkušení hráči, kterým nejde jen o zábavu, ale především o výhru.

Základem výhry v blackjacku je dokonalá znalost herních strategií a pravidel. Proto vám tuto cestu usnadníme a kompletní pravidla s herními strategiemi vám podrobně popíšeme. Zároveň vám představíme několik velmi dobrých a prověřených onlina casin, ve kterých si můžete právě blackjack zahrát. Přejeme vám mnoho štěstí.
 
Přejeme vám mnoho štěstí ve hře blackjack.
 
Další jazykové verze:
Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Блэкджек Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack