Strategie Martingale ve sportovním sázení Martingale ve sportovní sázení – martingale je průkopníkem herních strategií a to jak ve sportovním sázení a tak i v online casinech. Přečtete si také, o použití strategie martingale v casinu.

Existuje mnoho různým herních strategií, některé jsou lepší, jiné zase horší. Některé můžeme uplatnit jen u casinových her, jiné můžeme použít i u kurzového sázení. Ideálním způsobem, pro výběr té pravé, je zkoušet a zkoušet. Pokud si myslíte, že je to příliš drahé, doporučujeme zkoušet vhodnou herní strategii zcela zdarma. Pro tento případ můžete navštívit naši stránku online hry zdarma. Mnoho strategií můžeme využít jen u internetového sázení, které nám oproti sázkám v kamenných sázkových kancelářích, přináší také řadu výhod.

Fibonacciho posloupnost

Tento systém je pojmenován, podle jeho objevitele a je nejčastěji aplikován u rulety. Za dodržení určitých podmínek jej můžeme použít i u sportovního sázení. Základním kamenem Fibonacciho systému je známá řada čísel : 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21 a 34. Tyto čísla, nám budou u sportovního sázení určovat vsazenou částku a ne sport, nebo sportovce, na kterého máte sázet. Začneme tedy u čísla jedna a vsadíme 1Kč. Toto sázku budeme sázet tak dlouho, dokud neprohrajeme. Ve chvíli kdy prohrajeme, vsázíme 2Kč V případě výhry se vrátím k sáze 1Kč a v případě prohry pokračujeme ve Fibonacciho řadě a vsázíme 3Kč. Opět platí pravidlo, že když vyhrajeme, vracíme se na sázky 1Kč a v případě prohry pokračujeme v řadě na sázku za 5Kč. Pokud za 5Kč vyhrajeme, přecházíme na sázku za 2Kč, v případě prohry pokračujeme v řadě na sázku za 8Kč. Při výhře se sázkou za 8Kč, přecházíme na sázku za 3Kč, při prohře pokročíme v řadě na sázku za 13Kč. U výhry se sázkou za 8Kč přecházíme na sázku za 5Kč, u prohry se přesuneme v řadě na sázku za 21Kč. U sázky za 21Kč se v případě výhry, se vracíme na sázku za 8Kč, v případě prohry jdeme v řadě na sázku za 34Kč. U výhry se vsazenými 34Kč, se posuneme na sázku za 13Kč, u prohry přecházíme na začátek Fibonacciho řady a vsázíme znovu za 1Kč.

Obecně to znamená, že v tomto systému přecházíme u každé prohry o jeden stupeň v řadě vpřed, a v případě výhry o dva stupně vzad. Každá výhra, tak vyrovnává předchozí prohru.

Tip: počáteční sázka, nemusí být nutně 1Kč, můžete použít násobky. Např. 10, 20, 30, 50, 80, 130, 210 a 340.

Tip: podívejte se i na využití systému fibonacci v casinech na hře ruleta

Sázkové kanceláře Recenze sázkových kanceláří Vstupní bonusy Strategie sázení Pravidla sázení
Rady a tipy sázení Terminologie sázení Historie sázení Pravděpodobnost sázení Sázení na internetu
Přejeme Vam mnoho štěstí výher pri Sazeni v sázkových kancelářích.
 
Dalsi Jazykové verze:
Fibonacci ve sportovním sázení Systém Fibonacci v športovom stávkovanie Fibonacci-System bei Sportwetten Fibonacci w zakładach sportowych Rendszer Fibonacci a sportfogadás Система Fibonacci в спортивных ставках Fibonacci in scommesse sportive Système de Fibonacci dans les paris sportifs La Fibonacci en las apuestas deportivas De Fibonacci in sportweddenschappen Fibonacci vedonlyönti Fibonacci i sportsvæddemål The Fibonacci in sports betting O Fibonacci em apostas desportivas Fibonacci i sportsspill Fibonacci i sportspel Σύστημα Fibonacci στα αθλητικά στοιχήματα