Naučte se pravidla rulety a získejte tak převahu nad kasinem. Ruletu si můžete zahrát ve třech variantách. Nejhranější variantou je bezpochyby evropská ruleta, z dalších variant vám můžeme nabídnout americkou či francouzskou. Ruletu si můžete vyzkoušet na našem serveru zcela zdarma, nebo můžete zkusit štěstí za opravdové peníze, v některém z námi prověřených online kasin.

Pravidla Americké rulety Pravidla americké rulety - Hlavním znakem americké rulety, který ji odlišuje od francouzské a evropské je zdvojená nula.Tato skutečnost přináší casinu vyšší výhodu a procento zisku.
Pravidla Evropské rulety Pravidla Evropské rulety - V evropské ruletě se hráč snaží předpovědět, v kterém číslovaném okénku na cylindru kulička skončí. Tato ruleta obsahuje čísla 1 až 36 a číslo 0. Čísla na ruletě mají buď červenou, nebo černou barvu a číslo "0" je zelené.
Pravidla Francouzské rulety Pravidla Francouzské rulety - Francouzská ruleta je ruleta s jednou nulou, obsahující 36 čísel a jednu nulu. Francouzská ruleta má, na rozdíl od ostatních druhů, jinak označené plátno.
 
Přejeme vám mnoho štěstí při hraní rulety online.
Další jazykové verze:
Pravidla rulety Pravidlá rulety Regeln des Roulette Zasady ruletki Szabályai roulette Правила рулетки Regole della roulette Règles de la roulette Reglas de la Ruleta Regels van Roulette Säännöt roulette Regler for Roulette Rules of Roulette Regras da Roleta Rules of Roulette Regler för Roulette Οι κανόνες της ρουλέτας