Bonusy v pokerových hernách Bonusy v pokeru - I pokerové herny, se předhánějí v různých nabídkách bonusů a benefitů pro stávající i nové hráče a není nijak jednoduché se v nich orientovat a vybrat si tu pravou hernu. Proto jsme pro vás vypracovali seznam bonusů, který vám s výběrem správné herny pomůže.
Pokerové hry Pokerové hry - zde se budeme zabývat variantami pokeru, kterých je na světe až několik tisíc. Proto se zaměříme na ty nejznámější, se kterými se můžete běžně v online kasinech setkat.
základní pravidla pokeru Základní pravidla pokeru - různé pokerové varianty se řídí mnoha pravidly, kterými vám teď nebudeme zatěžovat hlavu a vrhneme se na základní pravidla pokeru.
Výherní kombinace v pokeru Výherní kombinace pokeru - pro hraní pokeru, je potřeba znát několik základních informací, z nichž jedna z hlavních, jsou výherní kombinace, které si nyní podrobně popíšeme.
Poker zdarma Poker zdarma - náš herní server vám nabízí možnost, vyzkoušet si různé varianty pokeru zcela zdarma, bez potřeby skutečných peněz. Vyzkoušejte si své strategie bez jakéhokoliv rizika.
Zajímavosti ze světa pokeru Zajímavosti z pokeru - ve světě pokeru se za jeho existenci událo již mnoho zajímavostí o kterých, ze kterých vybereme ty nejznámější a něco si o nich řekneme. Patří k nim např. i největší mezinárodní pokerové soutěže.
Pokerový slovník Pokerový slovník - tak jako mnoho dalších her, i poker má netradiční názvosloví, které je většinou odvozeno z anglického jazyka a proto si popíšeme základní slovíčka, se kterými se při hraní pokeru jistě setkáte.

Poker - česky "pokr" je karetní hra pro 2 až 10 hráčů. Poker byl vyvinut v USA, kde ve 20 stolení získal svoji konečnou podobu. Základní typ pokeru je draw poker, od kterého je odvozena řada nejrůznějších variant. Dnes je nehranější variantou Texas Hold'em No Limit.

Hraje se zpravidla s francouzskými kartami (52 listů – kříže, káry, srdce a piky). Cílem hry je vybudovat jednu z mnoha herních kombinací. Ty rozhodují o ztrátě či zisku. Ve hře však nerozhoduje pouze kvalita kombinace listů, které má hráč v ruce. Rozhoduje také taktika, tzv. blufování, předstíraná sebejistota.

Online pokerové herny

Internet je v dnešní době nedílnou oučástí našeho života, který nám v nemalé míře také usnadňuje. Poker patří bezesporu k nejhranější online hrám a proto jsme na serveru ceskacasina.cz, věnovali nemalé množství času tomu, aby jsme vám vybrali jen kvalitní a prověřené pokerové herny.

Naší prioritou, při posuzování a výběru pokerové herny, byla především spolehlivost, kvalita a poctivost. Dále jsme se zaměřili na velikost a reálnost dosažení bonusů, kterými se se v pokerových hernách jen hemží. Také jak již z názvu tohoto herního portálu Česká casina vyplívá, zajímáme se především o česky, v některých případech i slovensky lokalizované online pokerové herny.

Recenze pokerových heren Recenze pokerových heren - Náš herní portál Vám přináší cenné informace a rozsáhlé recenze na nejznámější online pokerové herny v Českém a Slovenském jazyce.

Přejeme vám mnoho štěstí a výher  v pokerových hrách.