Recenze sázkových kanceláří Recenze sázkových kanceláří - Vyberte si tu pravou sázkovou kancelář pro vaše sportovní sázky a sázejte za nejlepší kurzy a bez poplatků.
Není žádným tajemstvím, že casina a sázkové kanceláře, mají jistou převahu nad hráčem. Tuto převahu, nazýváme „house edge“, které se pro každou hru liší. Pokud by tomu tak nebylo, tak by zde žádné sázkové kanceláře a casina ani nebyli, protože by nejspíš zkrachovali. Při sázení na internetu, je jistou výhodou, že je tato převaha menší, než u sázení v kamenných pobočkách. Je to dáno tím, že sázení na internetu není tak nákladné a proto mohou být sázkové společnosti skromnější. To samozřejmě neznamená, že nemůžeme vyhrát. Je však otázkou, zda je možné vyhrávat také v dlouhodobém horizontu.
 
Aby mohli sázkové kanceláře a kasina fungovat, musí mít výplaty menší, než 100%. Rozdíl mezi vyplaceným procentem a 100% činí zisk sázkových kanceláří. Mezi hry, s malou výhodou kasina, patří např. blackjack a poker, kde vše závisí jak na štěstí, tak i na dovednosti hráče. U rulety, naopak žádnou dovednost, uplatnit nemůžeme a vše závisí jen na štěstí.
 
Sázkové kanceláře, vyplácejí okolo 90% vsazených částek, takže zbývajících 10% tvoří zisk. Toto číslo, je však pouze orientační a může být ovlivněno různými skutečnostmi, jako je např. přítomnost manipulačního poplatku.
 
Pro nejlepší, dlouhodobý odhad, budeme potřebovat štěstí, ale hlavně informace o  našem sportovci, nebo o sportovním týmu. Dlouhodobý „rating“ nám může v našem odhadu velmi pomoci, ale neodráží momentální formu sportovce. Tu můžeme odhadovat spíše z hodnocení za posledních 3-6 měsíců.
 
Sázkové kanceláře Recenze sázkových kanceláří Vstupní bonusy Strategie sázení Pravidla sázení
Rady a tipy sázení Terminologie sázení Historie sázení Pravděpodobnost sázení Sázení na internetu

Přejeme vám mnoho štěstí a výher při sázení v sázkových kancelářích.

Další jazykové verze:

Pravděpodobnost sázení Pravdepodobnosť pri stávkovaní Wahrscheinlichkeit in Wetten Prawdopodobieństwo w ​​zakładach Valószínűség fogadás Вероятность Сделать ставку Probabilità di scommesse Probabilité à Paris Probabilidad de Apuestas Waarschijnlijkheid in Wedden Todennäköisyys vedonlyönti Sandsynlighed i Betting Probability of betting Probabilidade de Apostas Sannsynlighet i Betting Bookmakers Πιθανότητα στο Στοίχημα