Recenze online kasin Recenze online kasin - široký výběr nejuznávanějších a spolehlivých online kasin, včetně cenných informací a rozsáhlých recenzí.
Recenze pokerových heren Recenze pokerových heren - Výběr těch nejlepších pokerových heren, které vám nabídnou spoustu zábavy a zajímavých bonusů.
Recenze sázkových kanceláří Recenze sázkových kanceláří - Vyberte si tu pravou sázkovou kancelář pro vaše sportovní sázky a sázejte za nejlepší kurzy a bez poplatků.

 

Recenze, nebo také posouzení kvality online kain, sázkových kanceláří a pokerových heren

U odborných a kvalitních sázkových a herních webů, se snaží autor uveřejňovat jen kvalitní příspěvky a odkazy na kvalitní a prověřené herní společnosti, kasina a pokerové herny. Největší herní encyklopedie českécasina.cz tak není žádnou výjimkou a každý došlý příspěvek nebo uveřejněný odkaz prochází recenzním řízením. 
 
Při současném množství a šíři odborných i technických směrů online herního světa totiž sami redaktoři často nemohou posoudit kvalitu příspěvku, jeho originalitu a případný přínos. Postupují tedy podle zásady peer review a dávají příspěvek bez uvedení autora posoudit nezávislým odborníkům, kteří se v oblasti online casin a herního světa pohybují dlouhou dobu, nebo v ní sami pracují.
 
Úkolem recenzenta je posoudit odbornou kvalitu, spolehlivost a pravdivost samotných příspěvků a odkazů na uveřejněné online casino, připomenout jeho nedostatky a příspěvek doporučit nebo nedoporučit k publikaci. Recenzent serveru české casina nikdy není blízkým spolupracovníkem autora.
 
Připomínky recenzenta se pak anonymně sdělují autorovi, aby článek případně opravil.
 
Z tohoto důvodu se na serveru České casina můžete těšit jen ze spolehlivých a kvalitních informací uveřejněných k jednotlivým společnostem provozujících hraní her online a budete tedy hrát pouze v prověřených online kasinech, sázkových kancelářích a pokerových hernách.