Systém Fibonacci u sportovního sázení Fibonacci ve sportovním sázení – tuto strategii objevil Italský matematik, po kterém je také pojmenována. Někdy je nazývána také jako Fibonacciho posloupnost. Přečtěte si také o použití strategie Fibonacci v casinech.

Martingale, je i  ve sportovním sázení, založen na klasickém základu systému Martingale, např. v online casinech, kde postupně vyhráváme případné prohrané peníze, jen s trochu odlišnými pravidly. Systém Martingale, může využít každý sázkař, který je zaregistrován v nějaké online sázkové kanceláři. S výběrem nejlepší sázkové kanceláře Vám pomůžeme na stránkách sázkové kanceláře online, kde si můžete přečíst ke každé sázkové kanceláři i příslušnou recenzi. Budeme pracovat minimálně s padesátinásobkem minimální vsazené částky. Bude-li tedy minimální sázka 1Kč, musíme mít alespoň 50Kč. Bude-li minimální vsazená částka 10Kč, musíme mít alespoň 500Kč a tak dále. Můžeme při tom také využít vstupních bonusů při registraci do sázkové kanceláře a tím se nám vlastní vklad razantně sníží. Pro výběr nejlepších bonusů, navštivte stránku bonusy sázkových kanceláří.

Po vyřízení všech nutných záležitostí, jako jsou registrace do online sázkové kanceláře a vkladu peněz, můžeme začít sázet. Vsadíme si naši první sázku v hodnotě minimálního sázkového vkladu. V případě prohry první vsazenou částku vydělíme kurzem další sázky, ze kterého odečteme již na začátku jedničku. V praxi bude druhá sázka vypadat následovně:

Měli jsme základ 500Kč, který jsme vydělili 50ti, a tak byla první sázka sázka 10Kč. Druhá sázka má kurz 1.6, ze kterého předem odečteme jedničku, a zbývá nám tedy kurz 0.6. Nyní vydělíme první vsazenou částku (10Kč) upraveným kurzem a dostaneme číslo 16.60 (10/0.6). V druhé sázce tedy musíme vsadit 16.60Kč, abychom vše dorovnali, a začali od znova, s čistým štítem.

Co dělat, pokud znovu prohrajeme?

Pokud prohrajeme další sázku, tak se v podstatě zase nic neděje a systém pokračuje dál. Najdeme si novou sázku, na kterou si chceme vsadit a opět upravíme kurz odečtením jedničky. Budeme tedy předpokládat, že máme opět kurz 1.6, z něj odečteme 1 a zbývá zase kurz 0.6. Nyní sečte vsazené částky z první i druhé prohrané hry a vydělíme je našim upraveným kurzem 0.6. V praxi to bude vypadat takto:

10Kč (z první sázky) + 16.60Kč (z druhé sázky) vydělíme 0.6. 26.60 / 0.6=44.30 Ve třetí sázce tedy vsadíme částku 44.30Kč a v případě výhry začínáme s čistým štítem.

Tuto operaci můžeme opakovat až 5x, v případě že bude kurz sázky minimálně 1.6. Tento systém, nám zajistí, že i v případě čtyř, za sebou jdoucích proher a jedné výhry, jsme stále na nule a můžeme pokračovat ve hře. Až v případě páté, za sebou jdoucí prohry, prohráváme vše. Bavíme se zde samozřejmě jen o nejhorším scénáři. V případě jakékoliv výhry do plusu ukládáme vyhranou částku do „banku“ a začínáme celý systém od znova, s nejnižší vsazenou částkou, kterou opět vypočítáme tak, že celý bank vydělíme 50ti a vyjde nám částka do první sázky.

Tip : Určete si nějakou částku (banku), u které po jejím dosažení vyberete část peněz a v systému budete pokračovat dále.

Tip: Při sázení na sólové zápasy máte větší šanci, že neprohrajete 5x v řadě než při sázení na více zápasů.

Sázkové kanceláře Recenze sázkových kanceláří Vstupní bonusy Strategie sázení Pravidla sázení
Rady a tipy sázení Terminologie sázení Historie sázení Pravděpodobnost sázení Sázení na internetu
Přejeme Vám mnoho štěstí a výher při sázení v sázkových kancelářích.
 
Další Jazykové verze:
Martingale ve sportovním sázení Systém Martingale v športovom stávkovanie Martingale System bei Sportwetten Zakłady Martingale w sporcie Martingale rendszer sportfogadás Martingale ставки в спорте Le scommesse Martingale nello sport Martingale système dans les paris sportifs Las apuestas Martingala en el deporte Martingale in sportweddenschappen Martingale vedonlyönti urheilu Martingale betting i sport The Martingale betting in sports As apostas Martingale em esportes Martingale betting i idrett Martingale betting på sport Σύστημα Martingale σε αθλητικά στοιχήματα