Recenze sázkových kanceláří Recenze sázkových kanceláří - Vyberte si tu pravou sázkovou kancelář pro vaše sportovní sázky a sázejte za nejlepší kurzy a bez poplatků.

AKO sázka – jedná se o sázku na více, na sobě nezávislých událostí zároveň. U AKO sázky musíte splnit všechny události, jinak se celá sázka, bere jako prohraná.

Bookmaker – bývá zpravidla člověk, v případě internetového sázení třeba virtuální člověk, přijímající a vyplácející sázky.

Bonussázkové kanceláře, vyplácí, při splnění daných podmínek různé bonusy. Ve většině případů jde o bonus za první vklad. Pokud chcete nejvyšší bonus, navštivte stránku s žebříčkem nejvyšších bonusů.

Favorit – jako favorit, bývá označován hráč, nebo také celý tým, jehož šance na výhru bývá větší, než 50 procent.

House edge – je výhoda při sázení. Jedná se v podstatě o poměr výhod, mezi sázkovou kanceláří a samotným sázkařem.

Kurz – je základní veličinou u sázek. Jedná se číslo, které nám udává, kolika násobek vložené částky, vyplatí sázková kancelář, v případě výhry sázkaře.

Linesmaker – je člověk, který vypisuje různé kurzy, zároveň je mění anebo stahuje. V některých případech, bývá označován i jako bookmaker.

Outsider – je hráč, nebo celý tým, jehož šance na výhru je menší, než 50 procent.

Rollover – je podmíněný počet vsazení, u online casina je označován jako WR. V sázkových kancelářích, je to stejně jako u kasina počet, udávající, kolikrát musíme vsadit danou sumu peněz, než ji budeme moci vybrat. Rollover i WR, jsou spojeny s výplatou bonusů a je to jednoduchá ochrana sázkových kanceláří a online kasin, před nepoctivými hráči.

Sázková kancelář – firma, nebo společnost, provozující kurzové sázení. Můžeme se setkat se sázkovou kanceláří v kamenné, či online podobě.

Sticky bonus – jde o bonus, který můžeme vsadit, ale ne vybrat. Vybrat můžeme až případnou výhru, pocházející z vsazení tohoto bonusu. S tímto bonusem, se můžeme setkat jak u sázkových kanceláří, tak i v online casinech.

Sázkové kanceláře Recenze sázkových kanceláří Vstupní bonusy Strategie sázení Pravidla sázení
Rady a tipy sázení Terminologie sázení Historie sázení Pravděpodobnost sázení Sázení na internetu
Přejeme vám mnoho štěstí a výher při sázení v sázkových kancelářích.
 
Další jazykové verze:
Terminologie sázení Terminológia stávkovanie Wetten Terminologie Zakłady Terminologia Fogadási terminológia Ставки Терминология Terminologia scommesse Pari Terminologie Terminología de apuestas Wedden Terminologie Vedonlyönti terminologia Betting terminologi Betting terminology Apostas Terminologia Betting terminologi Betting terminologi Στοίχημα Ορολογία